Recent verschenen

Alle boeken
TIP VAN DE MAAND DWDD!
Een muzikale ontdekkingsreis
Bloedstollende verhalen, spookliederen, leuke lijstjes en onheilsplekken om te bezoeken
Het langverwachte Amerika-boek!
Het complete verhaal, met foto's
In de jungle vol ontberingen en vijandige Papoea’s zijn twee mannen tot elkaar veroordeeld…
De WitchWorld-legenden deel 2
Spanning, fantasie, avontuur en humor
De bijzondere levensverhalen van elf spelers die één keer Oranje haalden
Met voorwoord van Wesley Sneijder
Het droomcadeau voor mannen!
Nostalgische voetbalscheurkalender, full colour
De beste misdaadverhalen van de beste misdaadjournalisten
De onderwereldoorlog op straat en in de rechtszaal
Nederlands best ingevoerde misdaadjournalist over de onderwereldoorlog
Het einde van een boerenparadijs
De verborgen schade van een welvaartswonder
Dubbel drama: een medische misser en een onmogelijke verliefdheid
Hoe de hang naar vrijheid en gelijkheid twee agentes fataal wordt
NU SLECHTS € 12,50!
Twee Feyenoordfans in hart en nieren over een jaar Feyenoord; grappig, ontroerend, ontluisterend, hoopvol
Unieke rondgang door Londen aan de hand van voetbalverhalen
Reisgids vol voetbalverhalen
Sommige familieschandalen kunnen beter geheim blijven…
Audrey Hepburn: een stralende ster met een donker verleden
Persoonlijke sportverhalen
Een novelle over het klimaat
Jan Terlouw 85 jaar
Een sprookje voor jong en oud
Jan Terlouw 85 jaar!
Bekentenissen van een levende legende
Grote Berlijn-roman, uitsluitend als eBook
Historische thriller
Intriges, moord en liefde in het 16de-eeuwse Venetië
De WitchWorld-legenden deel 1
Fantasy voor jong en oud. Voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien.
UITVERKOCHT
Nostalgische voetbalscheurkalender, full colour
De Amsterdamse onderwereld 1940-1945
Nu verfilmd met Jeroen van Koningsbrugge als ‘Al Capone’ Riphagen
Van Fanny tot Dafne
Hollands glorie op de atletiekbaan
Afscheid van de Tour de France
Op reis voor Spoorloos
Het ideale vakantieboek; met gratis luisterboek
Verraad en dubbelspel in een nieuwe, duistere Anne Kramer
Hoe een droomreis een nachtmerrie werd
Zes maanden ten onrechte in de cel
NU SLECHTS € 10,-!
De onbezorgde jaren van Willem-Alexander in woord en beeld
Nu met vragen voor leesclubs!
Prachtige roman geënt op de geschiedenis van een Pools joodse vader / MIDPRICE
NU SLECHTS € 10,-!
Zou de huurster het volgende slachtoffer zijn geweest?
Eens gewond, altijd prooi; indrukwekkend, rauw, waargebeurd
Hoop, liefde en tegenslag in een meeslepende, kleurrijke roman
Met voorwoord van Abdelkader Benali en nawoord van Karin Kuiper
Het laatste boek, 10 jaar later
Verhalen van prostituees, penoze en de postbode
Uniek tijdsbeeld van de beroemdste buurt van Nederland
Verborgen geschiedenissen
Indrukwekkende biografie van een unieke straat
Een bijzondere vriendschap
Met voorwoord van Marco Borsato
Onthullende politieroman gebaseerd op Van Riessens ervaringen in de IRT-affaire
Over de Tour op vaderlandse bodem
Een tegendraadse ode aan het huwelijk
Onthullend, overrompelend, hartverscheurend
Een biografische roman
Roman én muzikale voorstelling over de muze van J.S. Bach
Eigenzinnige lessen en spraakmakende anekdotes uit het topvoetbal van Raymond Verheijen
'Lees Boerenbloed!' GEERT MAK
De enthousiaste blik van een kenner
MIDPRICE editie
Bejubelde roman, nu met leesclubvragen!
Dagelijks leed bij de politierechter
Een bont palet aan kleinere delicten
Is liefde bestand tegen zo veel geheimen?
De verwoeste droom van de talentvolle honkbalbroers Halman
ZILVEREN PLAK NICO SCHEEPMAKERBEKER 2015!
Een aanstekelijk wielerboek van twee tv-boegbeelden. Nu slechts € 10!
Wie stopt de jonge gewelddadige criminelen?
De nieuwe generatie onstuitbare criminelen
De nietsontziende, vuurwapengevaarlijke generatie criminelen van nu
Overzicht van alle moorden, gerubriceerd op straatnaam
Uniek historisch overzicht van moordstad Amsterdam
Hoe smeed je wereldkampioenen?
Het ándere WK-boek, met unieke invalshoek
Een Anne Kramer-thriller
Spannende gijzeling met verrassende afloop
Verzamelde verhalen van wereldklasse
Spanning en ontgoocheling in de meedogenloze Caribische zon
Op reportage in de voetbaljungle
Droog-komische belevenissen in de voetballerij
Op reis voor Spoorloos
Nu met foto's én gratis luisterboek, ingesproken door Derk Bolt zelf
Midprice editie
Wat dóé je met de gelukkige momenten in je leven?
De overlevingsstrijd van een mishandeld kind
Sober en indringend geschreven ego-document
Over verwachtingen, doping, kippenvel, de sociale media en een foto
Slechts € 12,50!
De beste misdaadverhalen uit 5 jaar Koud bloed
True crime die leest als een roman
LONGLIST GOUDEN BOEKENUIL 2014
‘Een meesterproeve van inleving.’ Peter Buwalda
NOMINATIE WIZO-LITERATUURPRIJS 2014
Prachtige roman geënt op de geschiedenis van een Pools joodse vader
Scherp, hilarisch én leerzaam; op reis met de verslaggever van Spoorloos
Over bewijs in strafzaken
Voer voor discussie: zaken die in principe herziening verdienen
De wielersport: schoonheid, romantiek, drama, doping en omerta. Over gepakt hebben en gepakt worden.
Een Anne Kramer-thriller
Geïnspireerd op de indrukwekkendste zaak uit Van Riessens politiecarrière
Spanning en historische feiten in een thriller van internationale allure
Aangrijpende roman over een harmonieus gezin in de oorlogsjaren, grotendeels waar gebeurd
Wat dóé je met de gelukkige momenten in je leven?
Alledaagse criminaliteit
Kleine drama’s in de rechtszaal
Het oorlogsverhaal van mijn vader
Zoektocht naar het oorlogsverleden van Leoni Jansen's vader en de gevolgen daarvan voor haarzelf
Full colour. Met code om een printbaar schilderij te downloaden
Zeer persoonlijke visie op de sport door de nestor van de sportjournalistiek
‘Standaardwerk [...] baanbrekend [...] grondig [...] knap speurwerk.’ NRC Handelsblad
Meesterlijke roman; hilarisch én ontroerend!

Verwacht

De verhalen achter de foto’s
Verschijnt december 2017
Een onthutsend kijkje achter de schermen van de misdaad
Deventer Jan Terlouw-lezing 2017
Verschijnt december 2017